Bialetti Capsules DECA voor het Bialetti-Systeem, 16 stuks

De espresso voor weinig cafeïne maar volop genieten

€ 9,09

(€ 0,57 / st., Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 16 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 16 koffiecapsules
  • Intensiteit 6
  • 100% recyclebaar

Vaak samen gekocht met Bialetti Tricolour Omino Koffiemok, 315 ml

Bialetti Capsules DECA voor het Bialetti-Systeem, 16 stuks € 9,09 (€ 0,57 / st.)
Bialetti Tricolour Omino Koffiemok, 315 ml € 12,09 (€ 38,38 / L)
Totaalprijs: € 21,18
Beschrijving

De Bialetti Deka melange is perfect voor iedereen die wil genieten van een espresso met een laag cafeïnegehalte zonder dat dit ten koste gaat van de authentieke Italiaanse koffiesmaak. Ervaar de smaak van versgemalen koffie in elke capsule.

Art. nr.: HSD-JE096080074
Inhoud: 16 stuks
EAN: 8001306965040
Producentnummer: JE096080074
Merken: Bialetti
Producttype: Koffie en thee
Aanduidingen / kwaliteitskeurmerken: Productie in Europa
Gemaakt in: Italië, Europa
Ingrediënten

gemalen koffie

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Capsules DECA voor het Bialetti-Systeem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder