Bialetti Capsules ROMA voor het Bialetti-Systeem, 16 stuks

De smaak van Rome

€ 9,09

(€ 0,57 / st., Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 16 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 16 koffiecapsules
  • Intensiteit 9
  • Hazelnootsmaak

Vaak samen gekocht met Bialetti Capsules NAPOLI voor het Bialetti-Systeem, 16 stuks

Bialetti Capsules ROMA voor het Bialetti-Systeem, 16 stuks € 9,09 (€ 0,57 / st.)
Bialetti Capsules NAPOLI voor het Bialetti-Systeem, 16 stuks € 9,09 (€ 0,57 / st.)
Totaalprijs: € 18,18
Beschrijving

Rome, de eeuwige stad, bekend om haar schoonheid en de tradities van de Romeinse keuken. Met de Bialetti Roma capsules breng je een stukje van deze culinaire cultuur rechtstreeks in je kopje. Geniet van een espresso met sterke cacaosmaken en een harmonieuze mix van gedroogd fruit - de perfecte afsluiting van elke maaltijd.

Art. nr.: HSD-JE096080072
Inhoud: 16 stuks
EAN: 8001306965026
Producentnummer: JE096080072
Merken: Bialetti
Producttype: Koffie en thee
Aanduidingen / kwaliteitskeurmerken: Productie in Europa
Gemaakt in: Italië, Europa
Ingrediënten

gemalen koffie, hazelnoot smaak, gedroogde vruchten aroma

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Capsules ROMA voor het Bialetti-Systeem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder