elho noa universele balkonhaken metaal, 1 stuk (2 stuks)

Voor het bevestigen van plantenbakken

€ 18,19

(€ 9,10 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Variant: 1 stuk

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Stabiele montagemogelijkheid
  • Gemaakt van stevig metaal
  • Voor relingen tot 12 cm

Vaak samen gekocht met Pon Basicpon, 12 L

elho noa universele balkonhaken metaal, 1 stuk (2 stuks) € 18,19 (€ 9,10 / st.)
Pon Basicpon, 12 L € 12,59 (€ 1,05 / L)
Totaalprijs: € 30,78
Beschrijving

Met de universele balkonhaken van metaal bevestig je je plantenbakken eenvoudig aan balkonleuningen of schuttingen. Dankzij de verschillende instelmogelijkheden blijven de bakken stevig op hun plaats. Bovendien zorgt het robuuste, weerbestendige materiaal jarenlang voor een hoge stabiliteit.

  • Voor alle balkons met een reling tot 12 cm
  • Draagvermogen tot 25 kg
  • Clips voor extra houvast
  • Stevig, weerbestendig metaal
  • Eenvoudige montage
Art. nr.: XPF-EL-6720000043300
Inhoud: 2 stuks
EAN: 8711904524210
Producentnummer: 6720000043300
Merken: elho
Producttype: Accessoires voor plantenbakken
Materiaal: Metaal
Eigenschappen: Vorstbestendig, UV-bestendig, Schokbestendig
Aanduidingen / kwaliteitskeurmerken: Productie in Europa, 2 jaar garantie
Gemaakt in: Nederland, Europa
Verdere informatie

Afmeting: L 13,5 x B 3 x H 24,2 cm
Kleur: living black
Inhoud: 1 stuk

Juridische informatie
Fabrikant: Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Nederland, info@elho.nl, www.elho.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor elho noa universele balkonhaken metaal