Bialetti Perfetto Moka Nocciola - Gemalen Koffie, 250 g, 250 g

Intense geur van geroosterde hazelnoten

€ 6,39

(€ 25,56 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 80% Arabica, 20% Robusta
  • Intensiteit: 8/10
  • Zorgvuldig gebrand en gemalen

Vaak samen gekocht met Bialetti Perfetto Moka Cioccolato - Gemalen Koffie, 250 g, 250 g

Bialetti Perfetto Moka Nocciola - Gemalen Koffie, 250 g, 250 g € 6,39 (€ 25,56 / kg)
Bialetti Perfetto Moka Cioccolato - Gemalen Koffie, 250 g, 250 g € 6,39 (€ 25,56 / kg)
Totaalprijs: € 12,78
Beschrijving

Deze heerlijke gourmet koffie verwent met de intense geur van geroosterde hazelnoten en een mooi ronde smaak met licht fruitige tonen. De koffie is voornamelijk afkomstig uit Colombia Excelso en benadrukt vooral de nootachtige componenten. Het resultaat: een unieke koffie perfect voor espressomachines.

  • Zelf gebrand door Bialetti
  • Perfecte maalgrootte voor espressopotten, Franse pers- en filtermachines
  • Speciaal ventiel om het aroma te beschermen

Mix: 80% Arabica, 20% Robusta

Gebrand niveau: medium

Intensiteit: 8/10

Inhoud: 250 g

Art. nr.: HSD-JE096080515
Inhoud: 250 g
EAN: 8006363031677
Producentnummer: JE096080515
Merken: Bialetti
Producttype: Koffie en thee
Capaciteit: 250 g
Aanduidingen / kwaliteitskeurmerken: Productie in Europa
Gemaakt in: Italië, Europa
Ingrediënten

80 % Arabica Kaffeebohnen, 20 % Robusta Kaffeebohnen (gemalen)

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bialetti Perfetto Moka Nocciola - Gemalen Koffie, 250 g

3 recensies in andere talen

4,7 van 5 sterren
5 Sterren
2 (66%)
4 Sterren
1 (33%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

3 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.